КазахстанПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Ортак/Ortak, Зерендинский РУПС/Zerendi district, Акмолинская область/Akmola: 021224

021224

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Ортак/Ortak, Зерендинский РУПС/Zerendi district, Акмолинская область/Akmola
Град :Ортак/Ortak
Регионот 2 :Зерендинский РУПС/Zerendi district
Регионот 1 :Акмолинская область/Akmola
Земја :Казахстан
Поштенски :021224

Други Информации
Јазик :Russian/English (RU/EN)
Регионален Код :KZ-AKM
ширина :
должина :
Временска Зона :Asia/Almaty
Координирано Универзално Време :UTC+6
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Ортак/Ortak, Зерендинский РУПС/Zerendi district, Акмолинская область/Akmola се наоѓа во Казахстан. Нејзините поштенски код е 021224.

Другите се е достапен
Ортак/Ortak, Зерендинский РУПС/Zerendi district, Акмолинская область/Akmola,021224 ©2014 Поштенски Пребарување