Kazahstankodin postar Query
KazahstanАлматинская область/Almaty regionАлматинский ОФ/Almaty regionОтдел по распространению печати периодических изданий/Otdel po Rasprostraneniyu Pechati Periodicheskikh Izdany: 700413
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Отдел по распространению печати периодических изданий/Otdel po Rasprostraneniyu Pechati Periodicheskikh Izdany, Алматинский ОФ/Almaty region, Алматинская область/Almaty region: 700413

700413

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Отдел по распространению печати периодических изданий/Otdel po Rasprostraneniyu Pechati Periodicheskikh Izdany, Алматинский ОФ/Almaty region, Алматинская область/Almaty region
Qytet :Отдел по распространению печати периодических изданий/Otdel po Rasprostraneniyu Pechati Periodicheskikh Izdany
Rajon 2 :Алматинский ОФ/Almaty region
Rajon 1 :Алматинская область/Almaty region
Vend :Kazahstan
Kodi Postar :700413

Informacione të Tjera
Gjuhë :Russian/English (RU/EN)
Kodi Rajoni :KZ-ALM
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Almaty
Koha Koordinuar Universal :UTC+6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Отдел по распространению печати периодических изданий/Otdel po Rasprostraneniyu Pechati Periodicheskikh Izdany, Алматинский ОФ/Almaty region, Алматинская область/Almaty region është e vendosur në Kazahstan.Kodi i saj është zip 700413.

Të tjerët u kërkohet në
Отдел по распространению печати периодических изданий/Otdel po Rasprostraneniyu Pechati Periodicheskikh Izdany, Алматинский ОФ/Almaty region, Алматинская область/Almaty region,700413 ©2014 kodin postar Query