Kazahstankodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Биринши май/Birinshi Mai, Каратальский РУПС/Karatal district, Алматинская область/Almaty region: 041004

041004

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Биринши май/Birinshi Mai, Каратальский РУПС/Karatal district, Алматинская область/Almaty region
Qytet :Биринши май/Birinshi Mai
Rajon 2 :Каратальский РУПС/Karatal district
Rajon 1 :Алматинская область/Almaty region
Vend :Kazahstan
Kodi Postar :041004

Informacione të Tjera
Gjuhë :Russian/English (RU/EN)
Kodi Rajoni :KZ-ALM
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Almaty
Koha Koordinuar Universal :UTC+6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Биринши май/Birinshi Mai, Каратальский РУПС/Karatal district, Алматинская область/Almaty region është e vendosur në Kazahstan.Kodi i saj është zip 041004.

Të tjerët u kërkohet në
Биринши май/Birinshi Mai, Каратальский РУПС/Karatal district, Алматинская область/Almaty region,041004 ©2014 kodin postar Query