Kazahstankodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Операционный отдел/Operatsionny Otdel, ЗКО ОФ/ZKO region, Западно-Казахстанская область/West Kazakhstan: 700914

700914

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Операционный отдел/Operatsionny Otdel, ЗКО ОФ/ZKO region, Западно-Казахстанская область/West Kazakhstan
Qytet :Операционный отдел/Operatsionny Otdel
Rajon 2 :ЗКО ОФ/ZKO region
Rajon 1 :Западно-Казахстанская область/West Kazakhstan
Vend :Kazahstan
Kodi Postar :700914

Informacione të Tjera
Gjuhë :Russian/English (RU/EN)
Kodi Rajoni :KZ-ZAP
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Oral
Koha Koordinuar Universal :UTC+5
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Операционный отдел/Operatsionny Otdel, ЗКО ОФ/ZKO region, Западно-Казахстанская область/West Kazakhstan është e vendosur në Kazahstan.Kodi i saj është zip 700914.

Të tjerët u kërkohet në
Операционный отдел/Operatsionny Otdel, ЗКО ОФ/ZKO region, Западно-Казахстанская область/West Kazakhstan,700914 ©2014 kodin postar Query