Kazahstankodin postar Query
Kazahstanгород Алматы/Almaty cityАлматинский почтамт/Almaty cityУчасток экспедирования печати/Uchastok Ekspedirovaniya Pechati: 700517
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Участок экспедирования печати/Uchastok Ekspedirovaniya Pechati, Алматинский почтамт/Almaty city, город Алматы/Almaty city: 700517

700517

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Участок экспедирования печати/Uchastok Ekspedirovaniya Pechati, Алматинский почтамт/Almaty city, город Алматы/Almaty city
Qytet :Участок экспедирования печати/Uchastok Ekspedirovaniya Pechati
Rajon 2 :Алматинский почтамт/Almaty city
Rajon 1 :город Алматы/Almaty city
Vend :Kazahstan
Kodi Postar :700517

Informacione të Tjera
Gjuhë :Russian/English (RU/EN)
Kodi Rajoni :KZ-ALA
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Almaty
Koha Koordinuar Universal :UTC+6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Участок экспедирования печати/Uchastok Ekspedirovaniya Pechati, Алматинский почтамт/Almaty city, город Алматы/Almaty city është e vendosur në Kazahstan.Kodi i saj është zip 700517.

Të tjerët u kërkohet në
Участок экспедирования печати/Uchastok Ekspedirovaniya Pechati, Алматинский почтамт/Almaty city, город Алматы/Almaty city,700517 ©2014 kodin postar Query