Kazahstankodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Молодецкое/Molodetskoe, Шахтинский ГУПС/Shakhtinsky region, Карагандинская область/Karagandy: 100427

100427

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Молодецкое/Molodetskoe, Шахтинский ГУПС/Shakhtinsky region, Карагандинская область/Karagandy
Qytet :Молодецкое/Molodetskoe
Rajon 2 :Шахтинский ГУПС/Shakhtinsky region
Rajon 1 :Карагандинская область/Karagandy
Vend :Kazahstan
Kodi Postar :100427

Informacione të Tjera
Gjuhë :Russian/English (RU/EN)
Kodi Rajoni :KZ-KAR
gjerësi :
gjatësi :
Zona Koha :Asia/Almaty
Koha Koordinuar Universal :UTC+6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Молодецкое/Molodetskoe, Шахтинский ГУПС/Shakhtinsky region, Карагандинская область/Karagandy është e vendosur në Kazahstan.Kodi i saj është zip 100427.

Të tjerët u kërkohet në
Молодецкое/Molodetskoe, Шахтинский ГУПС/Shakhtinsky region, Карагандинская область/Karagandy,100427 ©2014 kodin postar Query